Bāriņtiesa

Par Talsu novada bāriņtiesas apmeklētāju pieņemšanas laikiem un apliecinājumu veikšanu sazināties:

e-pasts: barintiesa@talsi.lv,

tālr. 63232118 vai 29448602

Bāriņtiesas darbinieks

Apmeklētāju pieņemšanas vieta

Bāriņtiesas priekšsēdētājs

Mareks Freimanis

Tālr. 632 32118

Mob. 29448602

e-pasts: mareks.freimanis@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības administratīvais centrs,
Kareivju iela 7, Talsi, 1. korpuss,
3. stāvs, 313. kabinets

Apmeklētāju pieņemšanas laiki :

otrdienās no 9.00 – 12.00 un 13.00 – 19.00

piektdienās no 9.00 – 12.00 un 13.00 – 15.00

Bāriņtiesas sekretāre

Signe Svare

Tālr. 632 32118

e-pasts: signe.svare@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības administratīvais centrs,
Kareivju iela 7, Talsi, 1. korpuss,
3. stāvs, 313. kabinets

Bāriņtiesas priekšsēdētāja vietniece

Dace Vakermane

Tālr.63232118, mob.26546812

e-pasts: dace.vakermane@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības administratīvais centrs,
Kareivju iela 7, Talsi, 1.korpuss,
3. stāvs, 302. kabinets

Apmeklētāju pieņemšanas laiki :

otrdienās no 9.00 – 12.00 un 13.00 – 19.00

piektdienās no 9.00 – 12.00 un 13.00 – 15.00

Bāriņtiesas priekšsēdētāja vietniece

Tatjana Nolendorfa

Tālr.63232147, mob.29401182

e-pasts: tatjana.nolendorfa@talsi.lv

Sabiles pilsētas un Abavas pagasta pārvalde

Apmeklētāju pieņemšanas laiki :

otrdienās no 9.00 – 12.00 un 13.00 – 18.00

Bāriņtiesas priekšsēdētāja vietniece

Dace Spade

Tālr.63237671, mob.29464059

e-pasts: dace.spade@talsi.lv

Laucienes pagasta pārvalde

Bāriņtiesas locekle

Baiba Felicita Ruka

Tālr.632 32118, mob.29332732

e-pasts: baiba.ruka@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības administratīvais centrs,
Kareivju iela 7, Talsi, 1. korpuss,
3. stāvs, 303. kabinets

Bāriņtiesas locekle

Tatjana Zāģere

Tālr.632 32118, mob.26698353

e-pasts: tatjana.zagere@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības administratīvais centrs,
Kareivju iela 7, Talsi, 1. korpuss,
3. stāvs, 303. kabinets

Apmeklētāju pieņemšanas laiki :

otrdienās no 9.00 – 12.00 un 13.00 – 18.00

Bāriņtiesas locekle

Valda Štrausa

Tālr.632 32118, mob.27844695

e-pasts: valda.strausa@talsi.lv

Talsu novada pašvaldības administratīvais centrs,
Kareivju iela 7, Talsi, 1. korpuss,
3. stāvs, 303. kabinets

Apmeklētāju pieņemšanas laiki :

otrdienās no 9.00 – 12.00 un 13.00 – 18.00